www.cvonline.hu

LÉTESÍTMÉNYÜZEMELTETŐ – FACILITY MANAGER

  • A hirdetés 236 napja lejárt

Létesítmény-üzemeltetéssel foglalkozó részvénytársaság keres munkatársat létesítmény-üzemeltetői munkakörbe.

Feltételek:

  • építő-, építész-, villamos-, gépész-, biztonságtechnikai-, tűzvédelmi mérnöki végzettség;
  • középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás, írásban, szóban;
  • elemző, analitikus személyiség;
  • számítógépes ismeretek;
  • kivitelezési, karbantartási gyakorlat;
  • befejezett tanulmányok;
  • „B” kat. jogosítvány, autóvezetési gyakorlattal;

Előny, de nem feltétel:

  • műszaki ellenőri jogosultság
  • ingatlankezelői végzettség

Feladatok:

  • tervszerű megelőző karbantartások rendszerezése, „tervezése”
  • tervszerű karbantartások koordinációja
  • tervszerű karbantartások ellenőrzése
  • portálrendszer – TMK aktualizációja
  • az épületek üzemeltetésében dolgozó munkatársaink felvétele, vezetése, ellenőrzése, munkakörének szabályozása

Amit nyújtunk:

  • változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • teljes körű törvényes munkaszerződés
  • bejelentett jövedelem és prémium
  • képzési, előrelépési lehetőség
  • gépkocsi, laptop, okostelefon

Jelentkezését kizárólag emailben, fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel várjuk.
Fentiek elmaradása esetén jelentkezését nem tudjuk figyelembe venni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol