www.cvonline.hu

Létesítményüzemeltetési technikus

  • A hirdetés 525 napja lejárt

Gyógyszeripari céghez keresünk:

Létesítményüzemeltetési technikust

Feladatok:

  • Számítógépes monitoring rendszerek segítségével az üzemeltetés során felmerülő elektromos és mechanikus hibák diagnosztizálása, dokumentálása, esetenként a folyamatos üzem biztosítása érdekében javítása,
  • együttműködés a többi részleggel (termelés, osztályvezetők, karbantartók, külsős vállalkozók),
  • folyamatok nyomon követése,
  • időszakosan a karbantartásban aktív részvétel.
  • berendezések helyszíni ellenőrzése, a terület napi bejárása, adatrögzítés
  • GMP szerinti munkavégzés.

Az ideális jelölt:

  • villanyszerelő, elektronikai műszerész, vagy épületgépész, ép.gép.technikus végzettségű;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik;
  • nem okoz problémát részére az adatok összefüggéseinek értelmezése, gyakorlatba való átültetése,
  • önálló munkavégzésre alkalmas egyéni felelősségvállalás mellett.
  • megfelel számára a folyamatos, több műszakos munkarendben való munkavégzés,
  • számítógép felhasználó szintű ismeretek birtokosa (Office programok).
  • a munkatársakkal együttműködő rugalmas személyiség.

A pályázatok elbírálása során előnyt jelent:

  • gyári üzemeltetési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • mechanikus, elektromos karbantartói tapasztalat
  • középfokú elektronikai, irányítástechnikai, vagy automatizálási végzettség,

Mit ajánlunk:

  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
  • Béren kívüli juttatás
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Iparág legkorszerűbb technológiája
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:
Budapest X. ker.

A jelentkezést emailben, bérigény megjelölésével az alább megadott címre kérjük eljuttatni.

Várható kezdés ideje: május-június