Létesítményüzemeltetési mérnök | Facility Engineer - Tatabánya

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 96 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Épületkarbantartási csoport vezetése és irányítása. Alvállalkozók és szolgáltatók kiválasztásának előkészítése, teljesítésük felügyelete. Nem termelési létesítmények és háttérrendszerek üzemeltetésének, karbantartásának tervezése és felügyelete. Aktív részvétel a beruházási és fejlesztési projektekben. Közreműködés a költségvetés tervezésében és hatékony felhasználásában. Beszámolók, teljesítmény jelentések készítése.

Végzettség:
Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelekző pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Minimum 2 év épületkarbantartási és üzemeltetési területen szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Társalgási szintű angolnyelv-tudás Utazási hajlandóság

Műszaki területre

Megjegyzés:
Emberközpontú multinacionális gyártóvállalat.