www.cvonline.hu

Létesítményüzemeltetési csoportvezető (facility manager)

Partnercégünk részére keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk autóipari vállalat, amely az országban található legnagyobb gyártó egységek üzemeltetőinek egyike

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:
  • A létesítménygazdálkodási csoport vezetése, ezen belül:
  • Karbantartási, építési, fejlesztési, telepítési projektek felügyelete, szakmai támogatása
  • Az infrastruktúra teljes körű üzemeltetése, az üzemeltető csapat  vezetése
  • Alvállalkozók munkájának pályáztatása, szerződés, teljesítések koordinálása
  • Költséghatékonyság növelése, általános erőforrás gazdálkodás
  • A globális vállalati stratégia és innovációs filozófia elterjesztése, megvalósítása az osztályon belül
  • Energiafogyasztás nyomon követése, csökkentési lehetőségek feltárása, kiaknázása.
Elvárások:
  • Épületgépész mérnök végzettség
  • Legalább 5 év, gyár üzemeltetés vezetésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvismeret előnyt jelent
  • Gyakorlati projektmenedzsment, TPM és lean ismeretek
  • AutoCAD és MS Project rutinos ismerete
  • SixSigma, autóipari szabványok ismerete előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés, évente két alkalommal teljesítmény utáni bónusz, cafeteria, telefon
  • Biztos munkahelyi háttér, hosszú távú szakmai kihívások
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest