www.cvonline.hu

Létesítménymérnök

  • A hirdetés 764 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Üzemelteti a társaság gyengeáramú berendezéseit.
  • Koordinálja a karbantartási folyamatokat.
  • Közreműködik a beruházási és fejlesztési folyamatoknál.
  • Felügyeli a gyártósor vezérlését, a folyamat-irányító rendszer és telekommunikációs rendszer működését.
  • Részt vesz a termelési területet érintő utasítások elkészítésében, kiegészítésében, átdolgozásában.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség.
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat.
  • Magabiztos angol nyelvtudás.
  • Magas szintű informatikai ismeretek (MS Office, Windows, mérnöki tervezői programok).
  • PLC vezérlés ismerete.
  • Méréstechnikai ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, sikeres csapat tagja
  • Kihívásokat nyújtó, stabil munkalehetőség nemzetközi környezetben.

Munkavégzés helye:

  • Békés megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje azE-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Orosháza
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő