www.cvonline.hu

Létesítménymérnök

  • A hirdetés 14 napja lejárt

Multinacionális FMCG partnerünk számára keresünk megbízható, proaktív, tapasztalt kollégát

Létesítménymérnök pozícióba

Feladatok:

  • Helyi infrastruktúra fejlesztése és karbantartása

  • Karbantartási munkák biztonságos végrehajtásának felügyelete; gyártósorok gépfejlesztése

  • Tervezési és fejlesztési munkák jogszabályoknak és a vállalat előírásainak való megfeleltetése

  • Fejlesztési célok meghatározása; infrastruktúra projektek teljeskörű kezelése, végrehajtása

  • Infrastruktúra projektekhez kapcsolódó költségvetés kezelése

  • Energiahatékonyság növelése, és a követelményeknek megfelelő hulladékkezelés

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Aktív, erős angolnyelv-tudás

  • 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Kimagasló problémamegoldó képesség

  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben

  • Stabil, nemzetközi háttér, hosszú távú munkalehetőség

  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollegák

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014