www.cvonline.hu

Létesítménymérnök

  • A hirdetés 213 napja lejárt

Érdekel a gyártás-termelés világa? Szeretnél egy dinamikus és sikeres csapat tagja lenni Magyarország egyik legnagyobb üveggyártójának leányvállalatánál? Akkor ne habozz, jelentkezz még ma az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Ellenőrizni a beérkező anyagok, szolgáltatások megfelelő mennyiségi és minőségi megfelelését.

  • Koordinálni a termelési területek gépi karbantartási munkálatait, figyelni a karbantartási igényeket.

  • Meghatározni a folyamatban lévő tevékenységek alapján a területek feladatait, ellenőrizni azok végrehajtását, és számon kérni a költségek alakulását.

  • Részt venni a gyár fejlesztési- és módosítási programjának kidolgozásában, koordinálni az új gépek, berendezések beüzemelését.

  • Szervezni, irányítani és ellenőrizni az irányítási területek költséghatékony működését.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (gépész-, villamos-, anyag-, kohómérnöki) végzettség.

  • Tervezési- és műszaki szabvány-ismeret.

  • 2-3 év szakmai tapasztalat.

  • Angol nyelvtudás.

  • Terhelhetőség, jó kommunikációs készség, kreativitás, csapatszellem.

Előny:

  • További idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • Dinamikus és sikeres csapat.

  • Érdekes, kihívásokat nyújtó, igényes munka nemzetközi környezetben.

  • Fejlődési lehetőségek tudás és szakmai tapasztalat terén.

Munkavégzés helye: Békés megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.