www.cvonline.hu

Létesítménykezelő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.11.29.
Jelentkezési határidő: 2015.12.07.
Hirdetés azonosító: 978993
lejárt

Létesítmény koordinátort keresünk multinacionális partnerünk számára budapesti munkavégzésre. Partnerünk német központú ingatlan kezelő, aki a megnövekedett igények támogatására keres létesítmény koordinátort.

Megbízónk versenyképes fizetést, jól összeszokott csapatot és támogató vezetőt ajánl a jelentkezők számára.

A létesítmény koordinátor legfontosabb feladatai:
• Létesítmények ellenőrzése, a szolgáltatáshoz szükséges berendezések meghatározása, javaslatok elkészítése a delegált csapattal együttműködve
• A szerződések szerinti szolgáltatások teljesülésének ellenőrzése, a biztonsági és egészségügyi előírások figyelembe vételével
• Az ügyfélkapcsolatok fejlesztése, biztosítva, hogy a szolgáltatás az ügyfél és a vállalat előírásai alapján történjen
• Pénzügyi tervek előkészítésének támogatása, napi adminisztratív feladatok elvégzése

Legfontosabb elvárások a létesítmény koordinátorral szemben:
• Releváns végzettség
• Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
• Középfokú angol, vagy német nyelvtudás
• MS Office ismerete
• Jó problémamegoldó és szervezési készség

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest