www.cvonline.hu

LÉTESÍTMÉNYGAZDÁLKODÓ

  • A hirdetés 126 napja lejárt

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem

Üzemeltetési Osztálya

munkatársat keres, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Ingatlangazdálkodási folyamatok fejlesztése, a területgazdálkodás menedzselése
  • Javaslatok kidolgozása a létesítmények fejlesztésére
  • Ingatlanok kihasználtságának optimalizálása
  • A létesítménygazdálkodási szabályzat kidolgozása
  • Részvétel a létesítménygazdálkodással kapcsolatos költségek tervezésében
  • Ingatlanok bérbeadásának előkészítése, elemzések készítése, a bérbeadás operatív feladatainak végzése, bérleti szerződések előkészítése, nyilvántartása
  • A bérbeadással kapcsolatos szolgáltatások szervezése
  • Kapcsolattartás a bérlőkkel és egyetem szervezeti egységeivel
  • Új bérbeadási lehetőségek felkutatása
  • Gazdaságossági elemzések készítése
  • Közreműködés új ingatlanok felkutatásában

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Létesítmény-gazdálkodás terén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Jó problémamegoldó készség, kreativitás, rugalmasság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre

Helyek Budapest
VIII. kerület
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Ingatlanszakértő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő