www.cvonline.hu

Létesítménygazdálkodási munkatárs (energetikus)

  • A hirdetés 905 napja lejárt

A MOL Csoport / MOL Nyrt., Ingatlan- és létesítménygazdálkodás szervezete munkatársat keres a következő munkakörbe:

Munkavégzés helye: Budapest

A munkakör célja:

Az Ingatlan- és létesítménygazdálkodás energia menedzsmentre vonatkozó stratégiájának megvalósítása, az energia menedzsmenttel, illetőleg a fenntartható fejlődéssel kapcsolatos feladatok ellátása.

Feladatok:

  • az Ingatlan- és létesítménygazdálkodás szervezet energia menedzsmentre vonatkozó stratégiájának kidolgozásában való közreműködés, a stratégia megvalósításához szükséges akció- és ütemtervek kidolgozása, a megvalósítás végrehajtása illetve összefogása;
  • az energia menedzsmenttel és fenntartható fejlődéssel kapcsolatos egyéb és napi operatív feladatok elvégzése;
  • energia releváns adatok nyilvántartása, elemzése, riportok, prezentációk készítése, hatékonyságnövelő akciókra vonatkozó javaslattétel;
  • a szervezet által igénybevett közüzemi szolgáltatásokkal kapcsolatos szerződések felülvizsgálata, megkötése, karbantartása;
  • beérkező - a szervezetet érintő - energiaszámlák ellenőrzése, kontírozása;

Követelmények:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség;
  • Nagyvállalati környezetben, hasonló területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat;
  • Alkalmazott energia menedzsment rendszerek és megújuló energiák ismerete;
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Precíz, önálló, eredményorientált munkavégzés, lényeglátó, strukturált gondolkodás, kiváló elemzési képességek;
  • B típusú jogosítvány;

Előnyt jelent:

  • Projektmenedzsment tapasztalat;
  • CAFM, SAP rendszerek ismerete;

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a "Jelentkezés" gombra kattintva

Jelentkezési határidő: 2015. február 1.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol