www.cvonline.hu

LÉTESÍTMÉNYGAZDÁLKODÁSI KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 234 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében és annak további támogatására budapesti telephelyünkre keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • Megbízóink, ügyfeleink gyártelepi üzemeltetésének megszervezése, koordinálása (üzemeltetési csapat vezetésével)
  • Szükséges eszközök és alapanyagok beszerzése
  • Alvállalkozók kezelése, ellenőrzése
  • Riportok, elemzések, árajánlatok készítése
  • Beérkező számlák és teljesítési igazolások kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági/műszaki végzettség
  • Vezetői tapasztalat (szolgáltatóiparban szerzett előny)
  • Ügyfélorientált, szolgáltatói szemlélet
  • Kiváló kommunikáció
  • Magas fokú stressz tűrő képesség
  • Magas fokú analitikus gondolkodás, gyakorlatias szemléletmód
  • Rugalmas és felelősségteljes hozzáállás
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret irodai alkalmazások területén (Office csomag)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai továbbképzések
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • kihívásokkal teli, változatos feladatkör

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő