www.cvonline.hu

Létesítményfelelős

  • A hirdetés 657 napja lejárt
Ipari csarnokok tervezésével és kivitelezésével foglalkozó partnerünk budapesti irodájába keresünk

munkatársat.

Feladatok

  • Komplett generál kivitelezés szervezése engedélyezéstől használatbavételi engedélyig.
  • Beruházás bonyolítás kivitelezői oldalon.
  • Építésvezető és műszaki előkészítő munkájának megszervezése.
  • Beosztott kollegák feladatainak delegálása és számonkérése.
  • Projekt irányítási rendszer naprakész vezetésének ellenőrzése.
  • Egyeztetések lefolytatása beruházóval, hatóságokkal, műszaki ellenőrrel.
  • Önköltség és ütemterv összeállítása, majd szigorú betartása/betartatása.
  • Irodai munkavégzés budapesti irodában, építési helyszín látogatása országosan.

Elvárások

  • Ipari csarnokok építésében szerzett ismeret.
  • Teljes körű kivitelezéseken szerzett minimum 2 éves vezetői tapasztalat.
  • Építészmérnök vagy építőmérnök végzettség.
  • "A" kategóriás felelős műszaki vezetői jogosultság.
  • Kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő készség.
  • Kiváló problémamegoldó és szervezőképesség.
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.
  • Becsületes, szorgalmas hozzáállás a munkához, dinamikus munkatempó.

Előnyt jelent

  • Aktív tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban.

  • Németországi kivitelezéseken szerzett tapasztalat.
  • Határozott, proaktív, életvidám személyiség.
  • MS Project és Archi-Cad program ismerete.

Amit megbízónk kínál

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy évek óta stabilan növekvő magyar cégnél.
  • Jó hangulatú, fiatalos légkör, támogatás a betanulásban és a tovább fejlődésben.
  • Versenyképes jövedelem az egyéni és csapatteljesítmény jutalmazásával.
  • Számítógép, telefon és a próbaidő után céges autó.
  • Kellemes munkakörnyezet Budapesten, zöld környezetben lévő irodában.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő