www.cvonline.hu

Létesítményfelelős

  • A hirdetés 982 napja lejárt

Ipari csarnokok piacán meghatározó kivitelező cég keres új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Komplett generál kivitelezés szervezése engedélyezéstől használatbavételi engedélyig.
  • Beruházás bonyolítás kivitelezői oldalon itthoni és németországi kivitelezéseken.
  • Építésvezető és műszaki előkészítő munkájának megszervezése.
  • Beosztott kollegák feladatainak delegálása és számonkérése.
  • Projekt irányítási rendszer naprakész vezetésének ellenőrzése.
  • Egyeztetések lefolytatása beruházóval, hatóságokkal, műszaki ellenőrrel.
  • Önköltség és ütemterv összeállítása, majd szigorú betartása/betartatása.
  • Irodai munkavégzés budapesti irodában, építési helyszín látogatása

Elvárások:

  • Aktív tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban.
  • Építészmérnök vagy építőmérnök végzettség.
  • "A" kategóriás felelős műszaki vezetői jogosultság.
  • Kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő készség.
  • Kiváló problémamegoldó és szervezőképesség.
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.
  • A becsületes, szorgalmas hozzáállás a munkához, dinamikus munkatempó a cég alapértékei közé tartoznak!

Előnyt jelent:

  • Ipari épületek kivitelezésében szerzett tapasztalat.
  • Németországi kivitelezéseken szerzett tapasztalat.
  • Határozott, proaktív, életvidám személyiség.
  • MS Project és Archi-Cad program ismerete.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy évek óta stabilan növekvő magyar cégnél.
  • Saját mérnökcsapat támogatása mellett tehet szert akár külföldi munkatapasztalatra is érdekes kihívásokat rejtő projekteken.
  • Jó hangulatú, fiatalos légkör, támogatás a betanulásban és a tovább fejlődésben.
  • Versenyképes jövedelem az egyéni és csapatteljesítmény jutalmazásával.
  • Számítógép, telefon és a próbaidő után céges autó.

Munkavégzés helye: Budapest és Németország

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő