www.cvonline.hu
Létesítményfelelős
Trenkwalder Kft
Régió: Győr-Moson-Sopron
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.05.31.
Hirdetés azonosító: 1043842
lejárt

Németországi anyavállalattal rendelkező multinacionális autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Épület és épületgépészeti berendezések üzemeltetése, rendelkezésre állás biztosítása
  • Karbantartások, javítások szervezése és felügyelete
  • Létesítményüzemeltetéshez kapcsolódó feladatok szervezése, végzése
  • Energiaellátás biztosítása, kapcsolattartás a közüzemi szolgáltatókkal
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, külső partnerekkel
  • Adatszolgáltatások, jelentések, elemzések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú német nyelv ismerete szóban és írásban
  • Számítógépes ismeretek
  • Kezdeményezőkészség, nagyfokú önállóság
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Továbbképzési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.