www.cvonline.hu

Létesítményfelelős

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1026371

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó győri Partnerünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • ipari csarnokok, valamint a bennük lévő műszaki létesítmények magas minőségű műszaki üzemeltetése, maximális rendelkezésre állás biztosítása
  • megbízóval és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • karbantartási projektek, javítási munkálatok, hatósági vizsgálatok felügyelete
  • karbantartással, műszaki berendezésekkel kapcsolatos fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • rendszeres beszámolók, riportok, elemzések készítése

Elvárások:
  • felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, épületgépész-mérnök)
  • ipari létesítmények és épületek üzemeltetésében, karbantartásában szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • középfokú német nyelvtudás elengedhetetlen a munkavégzéshez
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • határozott, magabiztos fellépés
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • magas stressz tűrő képesség

Juttatások:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • béren kívüli juttatás
  • utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • FM szakmai képzés

Nyelv:
  • Német

Egyéb kapcsolati információk:
  • [email]

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.