www.cvonline.hu

Létesítményfelelős koordinátor

  • A hirdetés 1123 napja lejárt

Karosszéria elemeket gyártó partnercégünk bővülő csapatába keresünk felsőfokú műszaki végzettséggel és hasonló területen szerzett (legalább 3 éves) tapasztalattal rendelkező

munkatársat.

Ügyfelünk vezető pozíciót foglal el a karosszéria elemek gyártásában - nem csak hazai, de nemzetközi piacokon is. Több, mint 200 éve foglalkoznak ezen világszínvonalú termékek gyártásával és beszállításával. A folyamatos fejlesztéseknek és beruházásoknak köszönhetően a mai napig családi tulajdonban lévő vállalkozásról van szó, mely jövőbe mutató karrier lehetőséget, perspektívát és stabil, kiegyensúlyozott munkakörülményeket biztosít az ott dolgozóknak.

Feladatok:

  • Termelést kiszolgáló rendszerek működtetése,
  • tűzjelző rendszerek és sűrített levegő rendszerek (kompresszorok, nyomásszabályzók, nagynyomású tartályok) ismerete, működtetése és karbantartása,
  • gázcsövek, hűtőrendszerek (nitrogén/vízvezeték) ismerete, működtetése és karbantartása,
  • szivárgási pontok feltérképezése, megszüntetése (sűrített levegő, gáz),
  • kapcsolattartás a hatóságokkal (Tűzoltóság, Építésügyi hivatal, ÁNTSZ),
  • általános épület karbantartás (szaniterek, ajtók, kilincsek, ablakok, redőnyök),
  • hulladék kezelése, értékesítése, veszélyes hulladék elkülönítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai műszaki végzettség,
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat releváns területen,
  • társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek,
  • határozottság, terhelhetőség, rugalmasság és utazásra való hajlandóság,
  • jó kommunikációs- és szervezőkészség,
  • autóipari gyártó cégnél szerzett gyakorlat előnyt jelent.

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • szakmai továbbképzések, külföldi tanulmányi lehetőségek,
  • komplex munkakör, kiváló munkakörnyezet, egyedülálló technológia.

Munkavégzés helye:

Esztergom

E-mail cím megjelenítése

Helyek Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol