www.cvonline.hu

Létesítmény-üzemeltető (Heves)

  • A hirdetés 898 napja lejárt

Heves megyei fémmegmunkálással foglakozó multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Létesítmény-üzemeltető munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Létesítménygazdálkodási stratégia meghatározása, létesítménygazdálkodási folyamat működtetése, fejlesztése
  • Felel az ingatlanok, építmények műszaki állapotának felméréséért, fenntartásáért
  • Telephely létesítésével, működésével kapcsolatos műszaki és engedélyezési dokumentációk kezelése
  • Közreműködik a tűz-, környezet- és munkavédelmi felülvizsgálatok, hatósági ellenőrzések végrehajtásában
  • Rendeltetésszerű működés biztosítása külső szolgáltatási partnerek bevonásával, a kapcsolódó szerződések felügyelete mellett
  • Felel az őrzési és vagyonvédelmi feladatokért
  • Felelős a komplex szemét és hulladékkezelésért, valamint a külső területek gondozásáért
  • Felelős a társasági beruházási és fenntartási terveinek elkészítéséért, ehhez kapcsolódóan hiteles adatszolgáltatást biztosít
  • Beruházási, fenntartási programok figyelemmel kísérése minőségi és pénzügyi szempontok szerint, beruházási és felújítási munkák műszaki dokumentációjának biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Létesítményüzemeltetés területén szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Létesítményüzemeltetési rendszer kiépítésében szerzett tapasztalat előny
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Rendszer és feladatszemlélet
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú önállóság
  • Határozott, magabiztos fellépés

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Nógrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő