www.cvonline.hu

LÉTESÍTMÉNY-ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.19.
Hirdetés azonosító: 1129686

Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. Megbízónk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Energiagazdálkodási célok megvalósítása (közműszolgáltatókkal való szerződések folyamatos követése és módosítása, energiatakarékossági intézkedések kidolgozása, megvalósítása).
  • Épületekkel kapcsolatos munkák szervezése, koordinálása, dokumentálása. Törvényi és belső szabályozásoknak való megfelelés, ezeknek megfelelően szervezi a helyi folyamatokat
  • Őrzés, védelem szervezése, szabályozása, koordinálása
  • Külsős kapcsolattartás (épületfejlesztéseken, javításokon dolgozó alvállalkozók és szolgáltatók)
  • Karbantartási költségtervekhez az épületekkel kapcsolatos fejezet elkészítése
  • Fenti feladatokhoz kapcsolódó hatósági kapcsolattartás és a vonatkozó beszámolók, riportok készítése, az ehhez szükséges dokumentáció naprakészen tartása
  • Biztosítótársasággal való kapcsolattartás, sikeres audit elérése
  • Személy- és teherforgalmi, valamint parkolási rend szabályozása
  • Kapcsolattartás a HSE részleggel
  • Külső területek gondozása, együttműködve a HSE részleggel
  • Takarítási feladatok megszervezése, koordinálása, felügyelete

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat épületüzemeltetésben hasonló munkakörben
  • Kiváló pénzügyi ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó prezentációs és tárgyalási készség
  • Magas fokú problémamegoldó készség, célorientáltság
  • Pontos, megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • Gyors, hatékony és empatikus munkavégzés; konfliktuskezelés

Előnyt jelent

  • Épületgépész, épületenergetikai végzettség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, bejárási támogatás, étkezési hozzájárulás
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LÉTESÍTMÉNY-ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Koronghy Erika
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678