Dinamikusan fejlődő nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

 LÉTESÍTMÉNY ÜZEMELTETÉSI KOORDINÁTOR

 (HF 9-6609)

 munkakörbe.

Feladat:

  • Az üzemeltetési folyamat koordinálása,
  • A szerződéses partnerekkel való kapcsolattartás, versenyeztetésük,
  • Részvétel az épület fejlesztési projektekhez lebonyolításában,
  • Üzemeltetési feladatok, üzemzavar elhárítás,
  • A jogszabályi előírások pontos betartása, betartatása a munka során.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész- vagy villamosmérnök),
  • Üzemeltetésben szerzett minimum 3 éves gyakorlat,
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Változatos munka,
  • Fejlődési lehetőség egy nemzetközi cégnél,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye.
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6609” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

www.humanfield.hu