www.cvonline.hu

Létesítmény manager

  • A hirdetés 372 napja lejárt

Újbudán található irodaház ingatlan üzemeltetési feladatainak ellátására azonnali kezdéssel

munkatársat keresünk.

Szakmai Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

Feladatok:

  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal
  • Alvállalkozók pályáztatása
  • A beruházási tevékenységgel kapcsolatos dokumentációk előkészítése, felügyelete, táblázatok összeállítása, a beruházás utáni ellenőrzések koordinálása, dokumentálása
  • Gépészeti, elektromos rendszerek karbantartásának szervezése, ellenőrzése
  • Megelőző karbantartások ellenőrzése, elvégeztetése
  • Részvétel az üzemeltetési stratégia és a folyamatos fejlesztési tervek kialakításában
  • Felmerülő problémák kezelése

Egyéb elvárások:

  • Stressztűrő képesség
  • Rendezett megjelenés
  • Higgadt, jó konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízható, pontos önálló munkavégzés
  • Műszaki beállítottság
  • Magas fokú személyes hatékonyság
  • Erős felhasználói szintű Microsoft Office ismeret

Előny:

  • TERC vagy más költségvetés készítő program ismerete
  • angol nyelvtudás

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő