www.cvonline.hu

LÉTESÍTMÉNY IGAZGATÓ

  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

A Vasas Sport Club főállású munkatársat keres

munkakörbe

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidőre szóló munkajogviszony (próbaidő 3 hónap)

Ellátandó fő feladatok:

  • Fáy utcai sportközpont/ sporttelep napi szintű, operatív vezetése
  • a 2020-ig szóló létesítményfejlesztési folyamatokban részvétel
  • pályamunkások, takarítók, üzemeltetési szakemberek irányítása, ellenőrzése, együttműködésben az üzemeltetési feladatokat ellátó gazdasági társaságokkal,
  • létesítményhez kapcsolódó közbeszerzésekben (pl. közművek) való közreműködés,
  • létesítményekkel kapcsolatos beszerzések teljes körű lebonyolítása
  • szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • kiszervezett tevékenységek (pl. őrzés-védés) menedzselése
  • pénzügyi, és más szakmai kimutatások készítése,
  • létesítmények bérlők felé való értékesítésében közreműködés, szerződések előkészítése
  • szakosztályok munkájának elősegítése,
  • Folyondár utcai és Pasaréti úti telephelyen a működés támogatása, szakosztályi igények segítése
  • sportrendezvények, más események szervezésének és lebonyolításának segítése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 5 éves létesítmény üzemeltetéssel kapcsolatos munkatapasztalat
  • gyors, magas fokú, önálló munkavégzésre való képesség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel, powerpoint)
  • kiemelt munkabíró képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • rendszeres, de nem általános hétvégi rendelkezésre állás

Előnyt jelent:

  • legalább 3 éves létesítményvezetői tapasztalat
  • sportreferencia
  • műszaki végzettség
  • tárgyalóképes idegen nyelvtudás (angol, esetleg német)

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

elsősorban Budapest XIII. kerület (Vasas Fáy utcai Sportcentrum: 1139 Budapest, Fáy u. 58.), eseti jelleggel Folyondár utcai (Vasas Folyondár Sportközpont 1037 Budapest, Folyondár u. 15.) és Pasaréti úti (Vasas Pasarét Sportcentrum 1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.) telephelyeken.

  • Jelentkezési határidő: folyamatos, a meghírdetés napjától legkésőbb 2017. február 28-ig
  • Formai elvárások:
    • fényképes önéletrajz
    • motivációs levél
  • A jelentkezést az alábbi email címre, vagy postán a 1139 Budapest, Fáy u. 58. címre várjuk
Helyek Budapest (Budapest, Budapest XIII. kerülete, 1139 Magyarország)
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Ingatlan menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Operatív vezérigazgató
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő