www.cvonline.hu

Létesítmény gondnok (Referencia szám: NB-1352)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.03.31.
Jelentkezési határidő: 2017.03.14.
Hirdetés azonosító: 1096610

Feladatok:

  • Épület gépészeti üzemeltetése
  • Épületgépészeti berendezések felügyelete (napi, heti, havi rendszerességgel) és ezek dokumentálása
  • Gépészeti tevékenységet végző alvállalkozók munkájának felügyelete
  • Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel (takarító szervezet, közmű szolgáltatók, fűtő-hűtő berendezések szakszervizei, stb.)
  • A területére vonatkozó irányítási feladatok ellátása (KIR, MEBIR)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Min. 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Technikai szemlélet
  • Számítógépes ismeretek (rutinfeladatok elvégzése)
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Angol nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik veszprémi autóipari partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1352-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő