www.cvonline.hu

Létesítmény-felügyeleti épületvillamossági diszpécser

  • A hirdetés 977 napja lejárt
Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • elektromos berendezések ellenőrzése és üzemszerű működésének felügyelete, az üzemállapotok, paraméterek vizsgálata, valamint a beérkező adatok, jelzések kiértékelése
  • üzemzavar esetén a szükséges intézkedések azonnali megtétele (hibabejelentés, tájékoztatás, üzemviteli naplóba történő bejegyzés)
  • az üzemviteli napló, valamint az ellenőrzési napló folyamatos és szakszerű vezetése
  • szükség esetén részletes jelentés készítése a hibajelentésekről
  • kapcsolattartás a létesítményekben dolgozó szakterületek, valamint a karbantartást és javítást végző szakemberek között
Elvárások:
  • erősáramú technikusi végzettség,
  • villamosmű-kezelő/villamos hálózat és alállomás üzemeltető OKJ (elektrikus szakvizsga)
  • legalább 2 év szakirányú karbantartási, szerelési gyakorlat
  • az MS programok felhasználói szintű ismerete
Előny:
  • gépészeti ismeretek/végzettség
  • kazánkezelői (2-12t/h között) képesítés (OKJ 32 522 02)
  • felvonókezelői képesítés
Amit kínálunk:
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • kulturált munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: megszakítás nélküli munkarend
  • Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület
  • Jelentkezési határidő: 2015. április 3.
  • Munkába állás várható ideje: 2015. április
Kapcsolat:

Referencia szám: HC-LF-01
Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.
Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés