www.cvonline.hu

Létesítési szerelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.08.
Hirdetés azonosító: 1112864

Nemzetközi energiaszolgáltató vállalat keres Szombathelyre
Feladatok:

  • Kis és középfeszültségű szabadvezeték és kábelhálóaztok építése
  • Kis és középfeszültségű transzformátor állomások építése
  • A fenti hálózat elemek rekonstrukciója
  • Üzemzavar elhárítás

Elvárások:
  • Szakmunkásképző (erősáramú villamos)

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség

Egyéb hasonló állások Önnek
Villanyszerelő - Németország (Referenciaszám: CSV-1681)

Man at Work Kft.

Feladatok: Elektromos hálózatok felújítása, el...
Deutschland, Külföld

Mechatronikai technológus

REJLEK Metal & Stamping Kft.

Mechatronikai technológus Főbb feladatok, munká...
Mór, Gyár u. 6, 8060 Magyarország, Mór

Villanyszerelő

EISPRO Kft.

Az EISPRO Kft. (törökbálinti jégkrémgyár) azo...
Törökbálint, Budapest