www.cvonline.hu

Leolvasó (Vásárosnamény)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 858753

Munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • A fogyasztásmérők leolvasása
  • Leolvasott adatok rögzítése a helyszínen kézi adatrögzítőben
  • A mérők szemrevételezéssel történő felülvizsgálata - szükség szerinti adatpontosítása
  • Leolvasási adatok napi feladása, terv szerinti letöltése

Munkakörhöz kapcsolódó elvárások:

  • Középszintű végzettség
  • Felhasználói szintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés (Munkavégzéshez szükséges informatikai eszközök ismerete, használata)
  • Jó kommunikációs készség
  • Hajlandóság rugalmas idejű munkavégzésre
  • Saját gépkocsi szükséges a munkavégzéshez

Munkavégzés helye:

  • Vásárosnamény és környéke

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.