www.cvonline.hu

Leolvasási előadó

  • A hirdetés 4 napja lejárt

A Díjbeszedő Holding Zrt. Fővárosi Leolvasási Osztálya

munkatársat keres:

Leendő munkatárs fő feladatai:

  • időpont egyeztetésekkel kapcsolatos ügyfél telefonhívások fogadása, egyeztetések lebonyolítása
  • beérkező ügyfél-levelek (e-mail) feldolgozása, megválaszolása
  • leolvasók üzemanyag-elszámolásainak ellenőrzése
  • leolvasók telefonon történő támogatása, segítségnyújtás
  • ügyfél és megbízói panaszok kezelésében és kivizsgálásában való részvétel, vizsgálati jelentések megírása
  • régióvezető munkájának támogatása

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • pontos, precíz munkavégzés
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • ügyfélközpontúság, jó szervező és problémamegoldó készség
  • fejlett szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Microsoft Office (Excel, Word) magabiztos használata

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség
  • adminisztratív területen, Call Center-ben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • pörgős, változatos munkakör
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • a munkavégzés hétfőtől péntekig történik

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát küldje el a e-mail címre. További információ kérhető a 061-481-97-73 telefonszámon.

Helyek IX. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű