www.cvonline.hu

Leolvasás koordinációs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 884851

Stabil háttérrel rendelkező multinacionális energiaszolgáltató partnervállalatunk csapatába keresünk

Feladatok:

  • Leolvasási rendelések, leolvasott eredmények ellenőrzése,
  • leolvasási törzsadatok karbantartása SAP rendszerben,
  • leolvasók munkájának koordinálása, ellenőrzése, esetenként kapcsolattartás a leolvasókkal,
  • leolvasott eredmények előkészítése, rögzítése az SAP rendszerben,
  • leolvasással kapcsolatos reklamációk kezelése,
  • leolvasók által készített fotók ellenőrzése,
  • idegen és saját elosztóval való kapcsolattartás

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • 2 éves szakmai tapasztalat,
  • SAP ismeret,
  • felhasználói szintű MS Office és hálózati alapismeretek,
  • rendszerszemlélet,
  • monotonitástűrő képesség.

Előny:

  • felsőfokú végzettség,
  • SAP ISU vagy műszaki modul ismerete

Amit kínálunk:

  • korszerű munkakörnyezet,
  • versenyképes jövedelemcsomag,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • stabil hátterű vállalat.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével