Lengyel vagy olasz nyelven beszélő export sales representative

  • A hirdetés 196 napja lejárt
Megbízó cégünk:

Reklám-és üzleti ajándéktárgyakat forgalmazó, magyarországi bázisú vállalat.

Feladatok:
  • Teljeskörű kapcsolattartás az adott országra vonatkozóan az adott ország anyanyelvén
  • Meglévő partnerkörrel való kapcsolattartás, elsősorban írásban
  • Árajánlatok készítése
  • Beérkező rendelések teljeskörű lebonyolítása
  • Reklamációk kezelése
  • Kintlévőség kezelése
  • Export üzletkötőkkel és egyéb társosztályokkal történő hatékony kapcsolattartás
Elvárás
  • Olasz vagy lengyel nyelv magas szintű ismerete
  • Adminisztratív munkavégzésben való jártasság
  • Ügyfélorientált látásmód
  • Gyors, precíz, pontos munkavégzés
  • Önállóság, határozottság
  • Esetenként monoton munkavégzésre való alkalmasság
Előny
  • Közép- vagy felsőfokú külkereskedelmi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag, dinamikus, fiatal csapat, kiváló munkahelyi légkör, folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye, ideje:

Budapest, Népliget, hétfőtől péntekig 8:30-17:00

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni.

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő