www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1045542
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő, klímavédelmi szolgáltatások területén működő nemzetközi cég budapesti leányvállalatához lengyel nyelvtudással rendelkező munkatársat keres

LENGYEL ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (AG)
pozícióba

Feladatok:
  • Lengyel nyelvű adminisztráció végzése
  • Fordítások lengyelre
  • Bejövő és kimenő levelek kezelése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Egyéb szakmai feladatok ellátása
  • Riportok készítése

Amit elvárunk:
  • Lengyel nyelv anyanyelvi/ felsőfokú szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • 1-2 éves munkatapasztalat ügyfélszolgálati munkakörben
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás

Amit kínálunk:
  • Fejlődési lehetőség;
  • Nemzetközi környezet
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió