www.cvonline.hu

Lengyel nyelvű ügyfélkapcsolati képviselő (JO-1409-292848)

  • A hirdetés 889 napja lejárt

Multinacionális partnercégünk számára keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióra:

 Feladatok:

  • Professzionális segítségnyújtás ügyfelek és partnercégek számára telefonon valamint e-mailben egyaránt
  • Ügyfelek kéréseinek teljesítése, reklamációinak kezelése
  • Ügyfél kérésével kapcsolatos problémák elhárítása
  • LENGYEL nyelven kapcsolattartás nemzetközi partnercégek munkatársaival
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Cégcsoporton belül más részlegekkel való szoros együttműködés
  • Belső tréningeken, képzéseken való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú LENGYEL nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos ANGOL nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Segítőkészség, problémamegoldó gondolkodásmód
  • Ügyfélközpontúság
  • Érettségizettek és frissdiplomások jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Szakmai fejlődési és karrier építési lehetőség Magyarország egyik vezető multinacionális cégénél
  • Nyelvoktatás
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafeteria és bónusz)

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő