www.cvonline.hu

Lemezüzemi területvezető

  • A hirdetés 786 napja lejárt
Multinacionális ügyfelünk az elektronikai, elektromechanikai bérgyártó szektor egyik legdominánsabb képviselője.
A Miskolc környékén elhelyezkedő, több száz főt foglalkoztató üzemükbe Lemezüzemi területvezető munkatársat keresünk.

Feladatok:

·         A lemezüzem munkájának irányítása,
·         Termelési prioritások meghatározása a termelési célok alapján,
·         A teljesítmény mutatók figyelemmel kísérése, azok folyamatos javítása,
·         A beosztottak munkájának irányítása, ellenőrzése,
·         Javaslattétel a termelési terület költségfelhasználására,
·         Új termékeknek a termelésbe való bevezetésének szervezése,
·         A termelés hatékonyságának folyamatos fejlesztése.
·         A termelési anyagkezelés irányítása.
·         Termelési folyamatok, procedúrák felülvizsgálata, módosítása, kialakítása
·         Munkavállalók kiválasztása, irányítása, képzése, értékelése.

Elvárások:

·         Technikusi vagy felsőfokú végzettség,
·         Fémmegmunkálási területen szerzett tapasztalat,
·         Termelési területen szerzett vezetői tapasztalat,
·         5S, Lean ismeretek,
·         Felhasználói szintű Office ismeretek
·         Magabiztos, dinamikus fellépés, jó kommunikációs készség
·         Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

·         Versenyképes bérezés,
·         Bejárás támogatás,
·         Cafeteria juttatás,
·         Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség,
·         Multinacionális vállalati környezet, ,

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Amit nyújtunk

CHF0 - CHF1 per annum