www.cvonline.hu

Lemezmegmunkáló

  • A hirdetés 870 napja lejárt

Munkáltató:

Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres prémium kategóriás temékeket gyártó partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai:

  • karosszéria ellenőrzése szemrevételezéssel, hibák és minőségi hiányosságok felismerése
  • csapok utólagos felhegesztése
  • ajtók, motorházfedél, csomagtérajtó cseréje és a hézagméretek megfelelő beállítása
  • munkadarabok és alapanyagok előkészítése, biztosítása
  • lemezek előkészítése, elrendezése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • karosszérialakatos vagy autószerelő végzettség, vagy 8 általános iskolai végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előny
  • a 3 műszakos munkarend vállalása, tekintettel az ezzel járó megterhelésre
  • a több műszakos munkarendel járó fiziológiai megterhelés vállalása (éjszakai munkarend, nappali alvással)
  • JÓ FIZIKAI ERŐLÉT, KIVÁLÓ ÁLLÓKÉPESSÉG a nyolc órás műszak teljesítéséhez
  • képesség önálló, felelősségteljes munkavégzésre
  • alkalmazkodó képesség
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • modern munkakörnyezet
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • buszjáratok Kecskemét közigazgatási határán kívűl eső településkről
  • cafeteria juttatás és bónusz

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő