www.cvonline.hu

Lemezmegmunkáló

  • Az álláshirdetés ma lejár

Dolgozzon az egyik legrégebbi és legnevesebb autóipari márkánál, a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-nél modern munkakörnyezetben kiemelkedő bérezésért

LEMEZMEGMUNKÁLÓ
Kecskeméten!

A leendő munkatárs feladatai:
  • Lemezmegmunkálói feladatok ellátása munkautasítások mentén
  • Taktikai idő betartása
Jelentkezővel szembeni elvárásaink:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előny
  • 3 műszakos munkarend vállalása, tekintettel az ezzel járó megterhelésre (éjszakai munkarend, nappali alvással)
  • JÓ FIZIKAI ERŐNLÉT, KIVÁLÓ ÁLLÓKÉPESSÉG a nyolc órás műszak teljesítéséhez
  • Képesség önálló, felelősségteljes munkavégzésre
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Alkalmazkodó képesség
Amit nyújtani tudunk:
  • Korrekt bérezés
  • Cafeteria juttatás és bónusz
  • Céges buszjáratok Kecskemét közigazgatási határán kívül eső településekről
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/505-0216-os telefonszámon.

Munkaerő - kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvtántartási szám: NAIH-72575/2014

*A jelen hirdetés alapján munkaerő-kölcsönzés céljából a Work Force Kft., mint munkáltató, és a jelentkező, mint munkavállaló között jöhet létre munkaszerződés. A Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. mint lehetséges kölcsönvevő, és nem mint munkáltató, került feltüntetésre.