www.cvonline.hu

Lemezmegmunkáló, berendezés- karbantartó

Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1172158

Érdeklődik az autók iránt? Szeretne részese lenni a folyamatnak, amikor az Ön munkája során egy lemezből komplett autó lesz? Akkor ez a megfelelő lehetőség Önnek! A Prohumán 2004 Kft. munkatársakat keres a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. kecskeméti gyárába, munkakörben.
Feladatok:

  • Hegesztő robotok kezelése, alkatrészek robotba történő berakása
  • Elvégzett munka ellenőrzése
  • Aktív részvétel a folyamatok, eljárások optimalizálásában.
  • A gépek beállítása, alapanyagok előkészítése és utánpótlásuk biztosítása.

Elvárások:
  • Min. 8 általános iskolai végzettség.
  • Autóiparban és gyártó területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Monotónia tűrés, terhelhetőség, jó állóképesség.
  • Jó kézügyesség, precíz, fegyelmezett és felelősségteljes munkavégzés.
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány.
  • Tanulási, fejlődési hajlandóság.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Munkaerő-kölcsönzés céljából létrejött munkaszerződés, bejelentett munkaviszony.
  • Átlagnál magasabb, kiemelt bérezés.
  • Havi és éves bónuszok, 13. havi juttatás.
  • Választható béren kívüli juttatás. (Cafetéria)
  • Munkába járási támogatás. (bérlettérítés vagy km-hozzájárulás)
  • Képzési, továbbfejlődési lehetőségek multinacionális környezetben.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre! Amennyiben kérdése lenne, hívhat is minket az alábbi telefonszámon: +36 70/443-8663 A jelen hirdetés alapján munkaerő-kölcsönzés céljából a Prohuman 2004 Kft., mint munkáltató, és a jelentkező, mint munkavállaló között jöhet létre munkaszerződés. A Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. mint lehetséges kölcsönvevő, és NEM mint munkáltató, került feltüntetésre.

Munkavégzés helye:
  • Kecskemét