www.cvonline.hu

Leltározó

  • A hirdetés 702 napja lejárt

A Pannon-Work Iskolaszövetkezet miskolci kirendeltsége munkatársat keres leltáros pozíciók betöltésére.

Feladatok:
• Nagyáruházak árukészleteinek összeszámolása kézi és gépi segítséggel

Előny:
• Hasonló területen szerzett gyakorlati tapasztalat
• Hétköznapi időpontok vállalása nappali és éjszakai munkarendben egyaránt

Amit kínálunk:
• folyamatos munkalehetőség egész évben (nyáron és iskolaidőben is!)

Munka időpont: Változó

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Miskolc

Bérezés: bruttó. 800 - 800 Ft/óra + utazás: bruttó 4Ft/km

Elvárás

• 18. életév betöltése
• Aktív nappali tagozatos hallgatói/tanulói jogviszony
• Országon belüli leltározási pontokon való részvétel