www.cvonline.hu

Leltározó - Diákmunka

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 833160

Rendelkezel heti pár nap szabadidővel? Szeretnéd hasznosan eltölteni szabadidődet? Szeretnél pénzt keresni, tapasztalatot szerezni?

Feladatok:
  • árukészlet nyilvántartása
  • vonalkód szkennelése
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony,
  • betöltött 18. életév
  • érettségi
  • megbízhatóság,
  • pontosság, precizitás
  • terhelhetőség
Előny:
  • leltározási tapasztalat
  • angol,cseh vagy szlovák nyelv ismerete
  • mindkét nap vállalása
Amit kínálunk:
  • Bruttó 714 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 2014.07.20-án és 2014.07.27-én este 20:00-tól várhatóan napi 8 óra
  • Munkavégzés helye:
  • 2014.07.20-án Budaörs, 2014.07.27-én Budapest Örs vezér tere
Kapcsolat:
Jelentkezésed várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre fényképes önéletrajzoddal.

E-mailed tárgya legyen IKE-10. Kérlek, tüntesd fel, mely nap érdekel