www.cvonline.hu

Leltározás ruházati üzletben 8. kerület

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.21.
Hirdetés azonosító: 749500
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Kerepesi úti ruházati üzletbe keresünk leltározásra diákokat.

Feladatok:

  • vonalkód szkennelés
  • számolás
  • pakolás

Munkaidő:  2014. 02.11 17.30-24.00

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • monotonitás tűrés
  • önálló munkavégzés
  • 18. életév betöltése

Amit kínálunk:

  • Bruttó 600.- Ft
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!