www.cvonline.hu

Leltáros munka - Érd

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 830365
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Vezető Ruházati Partnercégünk Érdi üzletébe keresünk diákokat.

Feladatok:

  • üzletrendezés
  • vállfázás
  • hajtogatás
  • termékkód vizsgálat

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 17. életév betöltése
  • monotonitás tűrés
  • csak úgy érvényes a jelentkezés ha a Leltár oktatáson is részt tudsz venni

Munkaidő: Leltár: 2014.07.22 19.00-24.00

                    Leltár oktatás: 2014.07.21 14.00-15.00

Amit kínálunk:

  • 600 Ft/óra
  • igényes munkakörnyezet
  • alkalmi munka
  • budapestieknek utazási költségtérítés, a kiegészítő jegyre

Amennyiben a jövő héten ráérsz és szeretnél hétfőtől péntekig munkát vállani, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest