www.cvonline.hu

Leltár

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 980559
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nyíregyházi áruházba várjuk jelentkezéseteket leltározási mukára.

Feladatok:

  • Nyíregyházi áruházban leltározási feladatok ellátása
  • Termékek pakolása, számolása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Pontos, precíz munkavégzés

    Munkaidő: Október 12. (Hétfő) 08:00-20:00

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 604 Ft-os órabér
  • Alkalmi munkalehetőség

Jelentkezni regisztrációt követően a Link megjelenítése honlapon lehet a pozíció megjelölésével. Kérjük, hogy különös gondot fordíts az elérhetőségeid és az aktuális ráérésed megadására!