www.cvonline.hu

Lelovasó Debrecen

  • A hirdetés 627 napja lejárt

A Work Force Kft, több mint 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres kiemelt partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

LEOLVASÓ

BUD385

Leendő munkavállalónk feladatai:

- Debreceni régióban villamos fogyasztásmérők leolvasása.

- Leolvasott adatok rögzítése a helyszínen kézi adatrögzítőben

- Mérők szemrevételezéssel történő felülvizsgálata, szükség szerinti adatpontosítása

- Leolvasási adatok napi feladása, terv szerinti letöltése.

- Ügyfélcserével járó ellenőrzések elvégzése.

A jelentkezőkkel kapcsolatos elvárások:

- középfokú végzettség

- precíz, pontos munkavégzés

- nyitottság az esetleges szerződéshosszabbításra

- felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi

Amit nyújtani tudunk:

- határozott idejű szerződés, hosszabbítási opcióval

- stabil vállalati háttér

- kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria, motivációs juttatás)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014