www.cvonline.hu

Lektor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1071988

Nyomtatók forgalmazásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk diák munkatársat
Feladatok:

  • Lektorálási feladatok ellátása angol-magyar nyelven

Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • 1 hónapos időtartam vállalása (augusztus közepétől szeptember közepéig)
  • Önállóság

Juttatások:
  • Fizetés: bruttó 950-1000 ft/óra
  • 1 hónapos munkavégzés

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod.

Munkavégzés helye:
  • Budapest