www.cvonline.hu

Legyen ön is Irodavezető!

  • A hirdetés 741 napja lejárt

A régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, a nyíregyházi NaturComfort Kft. keres kiváló kommunikációs képességekkel rendelkező új Irodavezetőt

telefonos értékesítő csapatának vezetéséhez debreceni irodájába!

Cégünk működésének és fejlődésének alapja a lendületes, aktív telefonos csapat, akiknek a képzésére extra figyelmet fordítunk.

Irodavezetői feladatok:

  • Új munkatársak felvétele, betanítása
  • Képzések, tréningek vezetése
  • Statisztikák készítése
  • Telefonos munkatársak felügyelete

Feltételek:

  • MS Excel kiváló ismerete
  • Pontosság, precizitás
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Minimum középfokú iskolai végzettség

Előnyt jelent:

  • Debreceni lakhely
  • 10 ujjas gépírás
  • Legalább alapfokú idegen nyelvismeret
  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Minimum 1 éves vezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit mi nyújtunk:

  • ·         Telefonos értékesítői képzés
  • ·         Versenyképes, nettó 100.000 Ft feletti bérezés
  • ·         Plusz motivációs programok
  • ·         Vidám, segítőkész csapat

Csatlakozzon a NaturComfort Kft. sikercsapatához Irodavezetőként!

Jelentkezzen most!  Küldje el fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát!

Helyek Debrecen
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő