www.cvonline.hu
Legyél Te is BUSZSOFŐR! (PJ3361)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.05.
Jelentkezési határidő: 2016.12.11.
Hirdetés azonosító: 922316

Legyél Te is BUSZSOFŐR!

Személyszállítással foglalkozó partnercégünk számára keresünk budapesti munkavégzésre olyan jelölteket, akik vállalják, hogy az átképzés után autóbuszvezetőként dolgoznak tovább.

Elvárások:
- Érvényes "B" vagy "C" kategóriás vezetői engedély

- Budapest környéki vagy budapesti lakhely
- Tanulmányi szerződés vállalása
- Képzésben részvétel
- Műszakos munkarend vállalása

- Egészségügyi alkalmasság

Előnyök:
- 1-2 éves gépkocsivezetői tapasztalat
- PÁV I./II. kategóriájú engedély

Amit megbízónk kínál:
- Átképzés teljes finanszírozása "B" vagy "C"-ről "D" kategóriára, GKI kártyával

- Hosszú távú munkalehetőség
- Korszerű autóbuszokon történő munkavégzés
- Versenyképes fizetés

Kérjük, küldje el önéletrajzát csatolva, vagy elérhetőségeit (név, telefonszám, e-mail cím) az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítéseLink megjelenítése

Link megjelenítéseLink megjelenítése

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Egyéb hasonló állások Önnek
Operátor (Műszaki végzettséggel)

Bonbonetti Choco Kft.

Magyarország egyik jelentős élelmiszeripari vál...
Budapest

Éttermi dolgozó – Budaörs

KFC Budaörs AGIP DT

    Az Amrest Kft. egy dinamikus növekedést ma...
Budapest

Sprinkler-szerelő

R+S Group

Németországi, Fuldai Központú munkaerő kölcsönz...