Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Légy Télapó vagy Krampuszlány

Prohuman
 
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 882862



Légy Télapó vagy Krampuszlány

Feladatok:

  • A télapó és a krampuszai helyébe lépni
  • November 30-tól december 31-ig (ünnepnapok kivételével) 3-4 nap 12 órás munkavégzés Télapóként (fiúk) Krampuszként (lányok)

Elvárások:

  • napi 12 óra vállalása
  • heti 3-4 nap vállalása

Előny:

  • Jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet! A jelentkezés tárgya: Krampusz

Egyéb hasonló állások Önnek
Ügyfélkapcsolati referens horvát nyelvtudással

Trenkwalder Kft

Multinacionális partnerünkhöz keresünk új kihív...
Budapest


Csomagoló

Trenkwalder Kft

Új, gyöngyösi gyáregységünkbe munkatársakat ker...
Heves, Heves


Minőségellenőr

Trenkwalder Kft

Gyöngyösi partnercégünk megbízásából, váltott 2...
Heves, Heves