www.cvonline.hu

Légtechnikai Szervizvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.12.05.
Jelentkezési határidő: 2017.12.06.

Légkezelő és szellőztetési berendezések szervizelésével foglalkozó multinacionális partnerünkhöz keresünk Szervizvezetőt.

Pozíció leírása / Job description

- légtechnikai szervizcsapatok beosztása, napi munkájuk kontrollálása
- ügyfelekkel való kommunikáció, egyeztetések
- egyeztetés, kapcsolattartás más osztályokkal (logisztika, sales)
- szerviz helyszínekre bejutáshoz szükséges dokumentumok ügyintézése
- vállalatirányítási rendszer kezelése
- légtechnikai szerviz számlázási tételek ellenőrzése, pénzügy részére előkészítés
- munkalapok kezelése, ellenőrzése

Elvárások / Requirements

- épületgépészeti területen szerzett szakmai tapasztalat
- minimum középfokú végzettség (érettségi) és/vagy épületgépész OKJ végzettség
- gépészeti ismeretek
- épületgépész egyetemi diploma előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

- kihívásokkal teli, változatos munkakör
- családias és fiatalos munkakörnyezet
- versenyképes fizetés
- azonnali kezdési lehetőség

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -