www.cvonline.hu

LÉGTECHNIKAI SZERELŐ (7214)

  • A hirdetés 794 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársakat keresünk – szolnoki munkavégzéssel- az alábbi munkakörbe:

Légtechnikai szerelő

Elvárások:
•Kiváló látás és kézügyesség
•Önálló munkavégzés
•hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:
•Vasúti járművek csőhálózati rajzainak olvasása, értelmezése alapján a következő feladatok ellátása:
 - A csőhálózatok alkatrészeinek szerelése, karbantartása
 - Csőhálózatok ellenőrzése, módosítása, kisebb új részek kiépítése (főként oldható kötéssekkel)
 - Javítás előtti és utáni mérések elvégzése, hibahelyek feltárása, hibák megszüntetése, dokumentációk kitöltése

Előny:
•Lánghegesztésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Szolnok

Munkaidő: 2 műszakos munkarend

Munkakezdés várható időpontja: Azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése
címre. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Légtechnika- Szolnok”
Telefon: 06-56/511277

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857