www.cvonline.hu

Légi szállítmányozási ügyintéző

  • A hirdetés 600 napja lejárt

FELADATOK:

  • Légi szállítmányozási feladatok teljes körű lebonyolítása, szállítmányok koordinációja, nyomon követése
  • Optimális szállítási megoldások kidolgozása
  • Árajánlat készítés a vállalat ügyfelei részére
  • Fuvarlevelek és fuvardíjszámlák kiállítása
  • Folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel,
  • Együttműködés a cég külföldi, tengeren túli irodáival, partnereivel idegen nyelven
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Tenderek árazása és a megfelelő megoldás biztosítása
  • Ügyfél reklamációk kezelése

ELVÁRÁSAINK:

  • Hasonló területen szerzett legalább 1-3 éves munkatapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Tárgyalásszintű aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó analizáló képesség
  • Pontosság, precízség
  • Megbízhatóság

ELŐNY:

  • Egyéb szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikusan bővülő, fiatal csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség és kihívások
  • Versenyképes fizetés

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol