www.cvonline.hu

Légi szállítmányozási árképzési ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 834789

Logisztikai partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Adatok díjak felvitele az NFE (SAP alapú) rendszerben és azt megelőzően az előkészületek során,
  • a rendszerben lévő hiányosságok felügyelete, pótlása,
  • árajánlatok összeállítása,
  • alvállalkozói tendereztetés, díjkérések bonyolítása,
  • alvállalkozói költségek rendszerben való rögzítése,
  • költségriportok, költségelemzések készítése.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, előny a logisztikus végzettség,
  • középfokú, aktív angol nyelv ismerete szóban és írásban,
  • légi szállítmányozási alapismeretek,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • adminisztratív területen kiemelkedő munkabírás, pontos, gyors munkavégzés,
  • Excel magabiztos ismerete,
  • Power Point felhasználói szintű ismerete,
  • precizitás,
  • határidő érzékenység,
  • strukturált gondolkodás,
  • elemzőkészség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Kezdés: azonnal, 18. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével vagy a referenciaszám megjelölésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Referencia kód: DLG-01. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.