www.cvonline.hu

LÉGI ÉS TENGERI SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 1040 napja lejárt

Nemzetközi szállítmányozó cég

munkatársakat keres

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Légi és tengeri szállítmányok szállításának megszervezése, szükséges dokumentumok kiállítása, szállítmányok vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése, nyomon követése
  • A szállításhoz kapcsolódó belföldi és nemzetközi közúti  fuvarozás megszervezése
  • Vámkezeléshez kapcsolódó dokumentáció előkészítése
  • Árajánlatok kiadása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal, partnerirodákkal
  • Alvállalkozói számlák ellenőrzése, vevői számlák kiállítása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office)
  • Kreativitás
  • Problémamegoldó készség

Előnyök:

  • Szállítmányozás területén szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Egyéb nyelv ismerete (elsősorban német)

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Amit nyújtani tudunk:

  • Szakmai fejlődés
  • Fiatal, dinamikus csapat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, angol és magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát küldje a lent megadott e-mail címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő