Learning & Development Specialista - Székesfehérvár JO-1410-296263

  • A hirdetés 906 napja lejárt

Megbízónk nagy múltú, multinacionális gyártó cég, mely kiváló termékeivel kiemelkedő helyet foglal el a piacon. Csapatuk bővítésére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Learning & Development Specialista - Székesfehérvár

Feladatok:

-          Az új belépők tréningjeinek intézése

-          Belső képzések megszervezése

-          Vezető-fejlesztési programokban való aktív részvétel

-          Mentor programok támogatása

-          A HR Business Partnerek támogatása fejlesztési, coaching tervek megvalósításában

-          Tréninganyagok előkészítése

Elvárások:

-          Felsőfokú diploma HR, szervezet fejlesztés vagy más releváns területen

-          Több, mint két éves tapasztalat tréning, fejlesztés, szervezetfejlesztés, vezetői fejlesztés területén

-          Tapasztalat folyamatfejlesztésben, változás- és / vagy projekt menedzsmentben

-          Képzési alapelvek és gyakorlatok ismerete, felnőttképzés elméleti alapjainak ismerete, igényfelmérési és értékelési módszertanok ismerete

-          Önálló, talpraesett személyiség

-          Kiváló szervező készség

-          Jó csapatjátékos attitűd, együttműködési készség

-          Kiváló prezentációs és kommunikációs készség

-          Erős MS Office ismeretek

Amit a Megbízónk kínál:

-          Szakmai fejlődési lehetőség egy kiváló multinacionális szervezetben

-          Felelősségteljes munkakör

-          Versenyképes fizetés

-          Jó csapat

-          Karrierlehetőség

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő